Виготовлення та монтаж кованих від’їздних воріт під індивідуальні замовлення працюємо в Івано-Франківську та області тел. 050 92 87 175. Замір БЕЗКОШТОВНИЙ! Гарантія! Якість! Доступні ціни!

Від'їздні ворота (розсувні ворота)

Оптимальні для закриття вуличного отвору, що веде на приватну територію, від сторонніх. При цьому неважливо, мова про огорожі елітного котеджу, заводу, фірми або дачної ділянки. Відкатні воротаце вид вуличних конструкцій. Вони є збірними і включають щит, який переміщається по роликовим опорам, зафіксованим на основі з бетону. Рухаючись в одну зі сторін паралельно внутрішній стороні огорожі, полотно відкриває в’їзд на ділянку.

Розрахунок відкатної конструкції і основи під неї реалізується з урахуванням призначення огороджувати території, що найчастіше використовується отвору, габаритів проїжджаючих через нього транспортних засобів. Ці фактори важливі і при підборі систем безпеки та автоматизації, контролю доступу, комплектації.

Компанія «КОВКА СТИЛЬ» співпрацює з провідними виробниками вітчизняного і зарубіжного ринку а також володіє своєю виробничою площою. Реалізуючи продукцію, що відповідає необхідним нормам, вона постачає споживачів високоякісними та надійними рухливими конструкціями.

Фахівці організації щороку проходять курси підвищення кваліфікації, в ході яких переймають досвід експертів заводіввиготовлювачів. Вони знають, як правильно вибирати обладнання для кожної конкретної ситуації, виробляти настановні й налагоджувальні роботи. Всі питання, пов’язані з гарантійним обслуговуванням, а також часовим проміжком, наступним по його закінченніце теж їх компетенція. Взаємодіючи з компанією  «КОВКА СТИЛЬ», клієнти купують міцні, зручні в експлуатації і естетичні продукти. Ціни, встановлені фірмою, є оптимальними.

Головні переваги відїздних воріт

Ворота відкотів увібрали в себе всі позитивні якості, недоступні розпашним воротам і уникли їх основних недоліків.
До плюсів воріт можна віднести їх естетичність, компактність, вітро і взломоустойчивість, відсутність прив’язки до габаритів транспортного засобу по висоті і кліренсунемає необхідності думати: зачепиш знизу або знесеш зверху.
Як не дивно, але саме відкатні ворота при уявній складності менш вимогливі до підготовчих робіт якось фундамент і електропроводка для приводу воріт. Ці види робіт можуть виконувати середньо кваліфіковані робочі і сам Замовник.

Конструкція відкатних воріт
Класичним рішенням є зашивання каркаса воріт профільованим листом (профнастилом), більшість Замовників зупиняють свій вибір саме на ньому.
Альтернативними матеріалами є сендвічпанелі, тонка дошкавагонка, полікарбонатний лист.
Особливо цікавими є пропоновані нашою компанією відкатні ворота з готових кованих елементів або ручного кування, звичайно, це значно піднімає вартість щодо базової, але при цьому наділяє стулку воріт неповторною індивідуальністю і шармом.