Виготовлення та монтаж КОВАНИХ ВОРІТ під індивідуальні замовлення працюємо в Івано-Франківську та області тел. 050 92 87 175. Замір БЕЗКОШТОВНИЙ! Гарантія! Якість! Доступні ціни!

Ковані ворота

Довговічність і надійність Елітні ковані ворота в Івано-Франківську

Перше, на що звертають увагу гості – основний вхід перед будинком. Це те, що характеризує господаря в першу чергу, говорить про його смак і індивідуальності. На сьогоднішній день є величезна кількість варіантів оформлення прибудинкової території.

Ворота, паркани, огорожі повинні служити не тільки засобом захисту від вторгнення, але і передавати дух господарів будинку. Такі вироби, як правило, виготовляються шляхом зварювання профільних труб, що створює особливу міцність. Ковані елементи, які можна використовувати при виробництві воріт, надають красу і неповторний стиль.

Робота виконується вручну, що дозволяє втілити багато фантазії замовника. Декор може бути прозорим, виготовленим з металевих прутів, а також глухим з закритими місцями. Спеціальне захисне покриття виключає можливість корозії.

Плюси кованих воріт

1. Довговічність і надійність. Ковані ворота легкі і майже невагомі на вигляд. Але це тільки видимість. При експлуатації вони прослужать вам не один десяток років. Художня ковка не боїться коливань температур, вітру, сонця і атмосферних опадів. Такі ворота практично неможливо зламати або пошкодити!

2. Сполучуваність з іншими матеріалами. При виробництві окремих моделей кованих воріт використовують як листову, так і профільовану сталь будьяких забарвлень. Також ворота з елементами художньої ковки органічно виглядають зі стовпчиками з бетону і цементу. При бажанні ворота можна обладнати сигналізацією і автоматизованою системою.

3. Універсальність. Ковані ворота і хвіртки використовують не тільки для оформлення входу в будівлю. Деякі моделі ідеальні для зонування простору у дворі (відгородити сад, клумбу, дитячий майданчик).

Ковані ворота: ціна

Виготовлення кованих воріт на замовленнясправа трудомістка і дорога. Але у нас ви можете купити ковані ворота за ціною від 2700грн. м.квНастільки демократична ціна обумовлена масовим виробництвом кованих виробів і великим об’ємом роботи.