Виготовлення кованих мангалів під індивідуальні замовлення працюємо в Івано-Франківську та області тел. 050 92 87 175. Гарантія! Якість! Доступні ціни!

Ковані мангали

Компанія «КОВКА СТИЛЬ» пропонує широкий асортимент кованих мангалів. На сьогоднішній день можливості і фантазія ковалів і дизайнерів можуть дійсно здивувати своїми роботами, а саме ексклюзивністю кованих мангалів. Такий кований мангал дозволить не тільки приготувати смачну страву, а й створить затишну атмосферу і красиво впишеться в будьякий стиль заміського будинку або вашої дачі.

Різноманітність і вартість кованих мангалів має широкий діапазон. Мангали можуть йти в декількох комплектаціях.

Повна комплектація кованого мангала включає в себе: совок, кочергу, лопатку.
Комплектація кованого мангала виконується за бажанням клієнта . Коваль і дизайнер зроблять все на вашу вимогу, бажанням і ідеям.

Ми знаходимося в ІваноФранківськунаші мангали підкреслюють стиль цього міста. Тільки у нас, ви можете замовити мангал, який буде особливим, якісним і за доступною ціною!

Основні роботи наших ковалів, а також їх вартість, розміри і зовнішній вигляд, ви можете переглянути на сайті, за більш детальною інформацією зверніться за контактними телефонами. На сьогоднішній день мангалце невід’ємна частина будинку, а художня ковка все частіше застосовується для оформлення інтер’єру та екстер’єру. Приходьте до нас, і ми створимо для вас кращий кований мангал! Купити готові вироби або замовити індивідуальний дизайн: ваші бажаннянаша робота.