Виготовлення та монтаж кованих гойдалок під індивідуальні замовлення працюємо в Івано-Франківську та області тел. 050 92 87 175. Гарантія! Якість! Доступні ціни!

Ковані гойдалки

Замовити за телефоном +38 050 92 87 175 ціна від 6000грн. за шт.

Відпочинок  людинице запорука її плідної діяльності, а якщо він проведений на свіжому повітрі на улюбленій дачі або в заміському будинку, то тим більше. Щоб зробити його ще ефективніше допоможе така конструкція як гойдалка. Такі не дорогі вироби продаються в різних магазинах туристичної та спортивної спрямованості, але вони не довговічні, регулярно ламаються і бояться впливів навколишнього середовища у вигляді дощів, снігопадів, випадання роси і сонячних променів. Надійною і гарною пам’яткою на вашій ділянці стане кована гойдалка.

Виготовлена з сталі, така конструкція буде міцною і довговічною, а з додаванням різних декоративних кованих елементів вона стане центром уваги ваших гостей. Обробивши її додатково дерев’яними елементами, ви можете проводити на ній тривалий час, читаючи книгу або спостерігаючи за птахами на деревах, так як дерево є хорошим теплоізоляційним і екологічно чистим матеріалом і не дозволить вам застудитися. Залежно від ваших побажань можна виготовити ковані гойдалки будьяких розмірів, з навісом або без, з кованими елементами або зі звичайного металопрокату.