Виготовлення та монтаж кованих дашків ⚜ навісів ⚜ козирків під індивідуальні замовлення працюємо в Івано-Франківську та 🇺🇦 〰〰 📞 050 92 87 175.〰〰 Замір БЕЗКОШТОВНИЙ❗ Гарантія❗ Якість❗ Доступні ціни❗

Ковані дашки (навісів)

Ковані дашки, піднавіси Кований дашок арочний, віяловий, двосхилий або простий козирок з прямим скатом

 

Дашки є металоконструкцією з покриттям з різних матеріалів: полікарбонату, метало профілю, антевандальним склом або металевою бляхою. Популярні ковані дашки над входом з покриттям – антивандального полікарбонату. За рахунок його напівпрозорості, під куполом панує м’яке розсіяне світло. До того ж ці дашки мають високу несучу здатність, міцні, морозостійкі і відрізняються малою вагою. Ви не помилитеся, якщо вирішите поставити такий піднавіс над входом в будинок, щоб захистити ганок від дощу в негоду. До того ж, він буде чудово прикрашати фасад витонченими кованими візерунками.

Зазвичай козирки над входом в будинок виготовляють різних розмірів і конфігурації: арочний, віяловий, двосхилий або простий козирок з прямим скатом. Ми можемо виготовити кований козирок як по нашому готовому ескізу, так і по Вашому намальованому, враховуючи Ваші побажання. Вище представлені фотографії на деякі ковані дашки, виготовлені в нашій кузні.

Ми також здійснюємо виготовлення і монтаж навісів різних моделей, враховуючи побажання замовника. У нас Ви зможете замовити навіси для автомобіля, збірно-розбірні навіси, а так само навіси-теплиці.

Інші переваги кованих навісів

1. Довговічність. Середній термін служби кованого навісу3040 років. А іноді і ще більше!

2. Естетичність. Ковані елементи відмінно виглядають в будьякій обстановці.

3. Сумісність з будьякими матеріалами: склопластик, полікарбонат, профільована і листова сталь.

4. Стильове розмаїття. Можна купити ковані навіси в класичному стилі. А можна замовити незвичайні авангардні рішення!