Виготовлення та монтаж кованих альтанок під індивідуальні замовлення працюємо в Івано-Франківську та області тел. 050 92 87 175. Замір БЕЗКОШТОВНИЙ! Гарантія! Якість! Доступні ціни!

Ковані бисеткі

Ковані бисеткі Ковані бисеткі

Ковані альтанки
Практично кожен власник невеликого дачного будиночка або заміського котеджу намагається створити затишок і повноцінний комфорт не тільки в своєму житловому приміщенні, але і на прибудинковій території. Можливостей облаштувати цей простір – маса, все залежить лише від смакових пристрастей в стилістиці ландшафтного дизайну.
Хтось віддає перевагу спокійну класику із затишними куточками для відпочинку, штучними водоймами і «стандартним набором» квітів і рослин на ділянці. Комусь подобається вінтажний напрямок в оформленні саду, в якому присутні незвичайні скульптури, ламані лінії доріжок і нестандартні архітектурні форми. У будь-якому з цих варіантів додатковою і ефектною прикрасою ландшафту стануть ковані альтанки.
Вічно модна розкіш ажурного металу
Художня ковка існує вже не перше століття. Зародившись кілька століть назад, цей метод обробки металу актуальний, затребуваний і в наші дні. Компанія «КОВКА СТИЛЬ» намагається дотримуватися цих багаторічних традицій, удосконалюючи свої навички і використовуючи в процесі роботи досвід великих майстрів ковальської справи.
Серед величезного асортименту металевих кованих виробів, що виготовляються нашими професіоналами, одну з верхніх рядків рейтингу популярності займають ковані альтанки. Дані конструкції настільки різноманітні за розмірами, формами і наповненню елементами, що ніяких проблем і складнощів з вибором відповідного рішення не виникає. У кованих альтанок багато переваг і достоїнств перед аналогічними виробами з інших матеріалів, саме тому вони успішно і часто виступають в ролі стильного, вишуканого декору на дачних ділянках, в парках або міських скверах.
Незаперечні достоїнства кованих альтанок
Немає сенсу суперечити істині: ковані вироби – це завжди аристократично, модно, красиво, індивідуально і зі смаком. Варто тільки звернути увагу на їх особливості та переваги. Так що ж привабливі ковані альтанки? Ось лише кілька факторів, які прямим чином впливають на актуальність подібних творів мистецтва.
* Альтанки чудово виглядають на тлі садового ландшафту, елітного особняка або скромного дачного будиночка.
* Метал ідеально з додатковими дизайнерськими елементами і прикрасами з інших матеріалів (камінь, деревина, пластик, скло).
* Альтанки, виконані за допомогою художнього кування набагато практичні і довговічні, ніж аналоги з дерева.
* Кованим конструкціям не потрібно складний догляд або ремонт.
* Альтанки гармонійно впишуться в будь-яку колірну гамму, присутню в вашої ландшафтної ідеї. Легко фарбуються в потрібний тон і відтінок звичайними акриловими складами.
* Без проблем встановлюються на ділянці, незалежно від виду грунту.
* Вибір виконання орнаменту і узору абсолютно не обмежений. Все залежить від переваги і смаку замовника.
Незважаючи на досить значну вартість, альтанки, викувані майстрами компанії «КОВКА СТИЛЬ», не залишать у вашій свідомості думок про витрачені даремно засобах. Такі споруди стануть ексклюзивним і стильним доповненням території, зроблять її неординарною і ефектною. Кожна людина, дійсно цінує красу і має естетичний смак, може створити на присадибній просторі справжній оазис краси і пишноти за допомогою альтанки з холодного, але надійного металу.