Виготовлення та монтаж кованих огорож під індивідуальні замовлення працюємо в Івано-Франківську та області тел. 050 92 87 175. Замір БЕЗКОШТОВНИЙ! Гарантія! Якість! Доступні ціни!

Кована огорожа (паркан)

Не зважаючи на появу і розвиток нових стилів оформлення будинків, ковані огорожі не втрачають актуальності. Їх можна і потрібно ставити. Вони особливо добре виглядають на великих земельних ділянках. А як приємно дивитися на ковані огорожі для сходів, піднімаючись наверх або спускаючись вниз! Дані вироби здатні створити особливу атмосферу і разом з тим гарантовано запобігають об’єкти від проникнення небажаних гостей. Замовити такі огорожі для свого будинку в компанії КОВКА СТИЛЬ ви можете за доступною ціною.
Ковані огорожі можна використовувати практично скрізь: в садах, на дачах або в оформленні громадських закладів. Якщо майстри змогли виправдати своє звання і вдало застосувати художню ковку металу, результат буде приємно дивувати всіх. Нерідко ковані огорожі прикрашаються дерев’яними або навіть кам’яними елементами, що теж може надати їм особливий вигляд. Що стосується форми, в яку можна втілити ковані огорожі, то тут можна втілити будь які фантазії. Наприклад, можна звичайні металеві прути представити у вигляді римських копій. Для створення більш дружньої і романтичної атмосфери можна викувати візерунок з переплетених між собою квітів. Більш строго і презентабельно виглядають вдало підібрані геометричні візерунки. Продаж кованих виробів може бути здійснена швидко з урахуванням вимог замовника.