Надаємо послуги з виготовлення, монтажу і продажу кованих виробів в Івано-Франківську та області.


Гарантуємо якісно та вчасно виконання робіт, малюємо попередній ескіз (проект) майбутніх воріт, радимо як краще і надаємо консультації. Більш детально звертайтесь за телефоном: +38 097 12 12 320 (viber) 

Чому варто звернутись до нас?!

Художня ручна ковка
Ручна робота коваля з металом.

Художня ручна ковка
Ручна робота коваля з металом.

Розробимо дизайн для Вас
Наш дизайнер намалює ескіз

Розробимо дизайн для Вас
Наш дизайнер намалює ескіз

Гарантія понад 10 років
Кування з високоякісної сталі

Гарантія понад 10 років
Кування з високоякісної сталі

Для того щоб дізнатись ціну кованої брами ви можете:

  1. Залишити заявку на нашому сайті  в розділі контакти
  2. Зателефонувати нам або написати на вайбер: +380 50 92 87 175
  3. Надіслати запит на ел. пошту: kovka.style1@gmail.com

Після чого в найкоротші терміни менеджер кузні зв’яжеться з Вами по телефону та надасть всі необхідні консультації

КОВАНІ ВОРОТА

Сучасні ворота оснащені автоматикою і приводами виготовляються зі сталі і полімерів. Все більш популярною стає система «розумний будинок», удосконалюються і поширюються системи дощової, світлової та вітрової автоматики. Ми вибираємо залізо: широкий спектр приводів, систем автоматики і безпеки зараз дозволяє нам вирішувати технічні завдання на самому професійному рівні.

Види кованих воріт:

  • від’їздні,
  • роспашні;

Роспашні ворота

Якщо ви стали щасливим володарем власного приватного будинку або дачі, то перше, про що вам необхідно подбати – це про встановлення красивих і надійних воріт. Такий тип воріт досі вважається найбільш поширеним незважаючи на свою простоту. Ворота можуть відкриватися назовні і всередину, вписуючись вже існуючу огорожу, крім того вони досить легкі в застосуванні. Ворота оснащені кованими елементами, ми перетворюємо на витвір мистецтва. Наші ворота відкриваються безшумно і легко, а для цього ми використовуємо високоякісні петлі, наприклад петлі з опорним підшипником. Найчастіше ворота оснащуємо системою дистанційного керування, а також системою аварійного розблокування, незамінною в разі відключення електроенергії.

Для конструкції ми використовуємо:

  • декоративного типу профільні листи з полімерним покриттям
  • алюмінієвий профіль,
  • звичайний гладкий лист,
  • гофрований сталевий лист,
  • зварені решітки.

Ви можете замовити ковані ворота глухі або прозорі, виготовлені у вигляді арки або звичайні прямі. Для того щоб поліпшити захисну функцію кованих воріт за бажанням замовника їх можна додатково обладнати механічними або електричними замками. Для зручності їх експлуатації також можна встановити автоматику на ворота. Ціни на ворота в такому випадку будуть вищі, зате і користуватися воротами буде набагато зручніше.Ковані ворота не бояться поганої погоди. Тому будуть служити вам довго.Все, що від вас буде потрібно, це періодично мити їх водою для того, щоб вони завжди виглядали доглянуті та красиві